Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Kamerorķestris “Maskavas virtuozi”

22. februāris plkst. 19:00 - 21:30

€15.00 – €35.00

Viņi nav jāstāda priekšā. Viņi ir zvaigznes, kuru koncerti pulcina pilnas zāles visā pasaulē. Viņi ir “Maskavas virtuozi”! Radošās darbības 40 gadu jubilejas veltītās Eiropas turnejas ietvaros leģendārie mūziķi sniegs koncertus arī Latvijā.

40 gadu garumā kamermūzikas ansamblis Vladimira Spivakova vadībā apvieno Krievijas galvaspilsētas labākos muzikantus, uzturot augstāko meistarības līmeni un tiesības uz ambiciozo nosaukumu “Maskavas virtuozi”. Viņiem aplaudē planētas slavenākās koncertzāles. Viņu stilu nav iespējams sajaukt ar kādu citu spēles manieri. Katrā notī – inteliģence, artistisms, smalks niansējums, skaņas skaistums un telpiskums. “Virtuozu” repertuārā ir dažādu stilu un laikmetu mūzika – no baroka līdz mūsdienu komponistu skaņdarbiem. Katrs šī ansambļa mūziķis ir spilgtākā personība, bet visi kopā viņi ir pasaules līmeņa ansamblis.

Koncertā izskanēs Pjotra Čaikovska, Antonio Vivaldi un Astora Pjacollas “Gadalaiki”. Pie diriģenta pults – Aleksandrs Solovjovs. Nepalaidiet garām šo spilgtāko notikumu muzikālajā dzīvē! “Maskavas virtuozi” ir zelta standarts kamermūzikas izpildījumā!

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
22. februāris
Laiks:
19:00 - 21:30
Izmaksas:
€15.00 – €35.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/maskavas-virtuozi-kamerorkestris

Organizators

Baltic international concert, SIA